Výroční zpráva z plenárního zasedání představenstva ÚVLOH k III. olympijskému sjezdu

 

 Zpráva z druhého dne plenárního zasedání ÚV LOH 25. 6. 2011

 

 

 

Dále se ÚV LOH, rozdělil malé nejmenší do oddílu,dle věkových kategorii. Po dlouhém rokování vyvěsil na nástěnku předem rozdělené skupiny náš milý dr. Hlava. Rokování bylo zastaveno a kategorie máte uvedené níže:

   

Skupina jisker                       0 – 3 let

·         ADÁMEK – Ňuňánek a nejmladší soutěžící

·         PEPÁNEK – Kauboy – určitě bude mít apartní klobouček

·         NELLY – Furtádoperk

·         NATÁLKA – Orejromio

·         BRAMBŮRKA – B písmenko v naší zkratce

 

 

Skupina starších jisker                   4 – 8 let

·         BECKHEM– hypotéka nejmladší

·         MATFYZ - perko

 

 

Skupina pionýrů                             9 – 11 let

·         ELIMINÁTOR – E znamínko v naší zkratce

·         KLARINET– hypotéka nejmladší nejstarší

·         PÍTRS – Juzík

·         ADÁMEK – Brťka trhač

 

 

 

Skupina svazáků                            12 – 158 let

·         JOHNY – Brťka zabiják

·         SMÍGL– Johnyboy

·         GREGOR – J – znamínko v naší zkratce

 

 

 

Počkali jsme až si všicí dožeró svůj gáblík, dopili rozlité sklínky a vrhli se na  zahájení LOH. Dr. Hlava seznámil všechny zúčastněné s pravidly všech soutěží. Pak každý skupinový vedoucí rozjel svoje disciplíny a los harantos lítalos jak na hadros. Nejvíce hluční byli soudruzi Johny turbína, Krk, Pájakrankschwester, Míra hypotéka, rázem jsme se cítili jak na jarmarku, nejvíce zněla stranická hesla „ SUŠENKY, CÉČKA, RYBIČKY, LABUTĚ, která se hlasitě nesla Labskou nížinou. Zhruba za hoďku a půl bylo po všem, děti byly nadšené a ze sportovních výkonů maximálně vyždímané.

 

 

 

Jen k některým soudruhům porotcům měl dr. Hlava výhrady, bo bylo přísně zakázané požívat alkoholické nápoje při konání olympijských disciplín. Toto pravidlo nejvíce porušoval Johny dlouhá klobása, který neváhal vzít půllitr s beerem a konzumovat ho přímo na stanovišti, toto mu bylo vytknuto, ale nedbal nařízení svých nadřízených. K činům se tedy odhodlal i dr. Hlava, aby nepřišel k veřejnému posměchu a zjednal si respekt. Nechal si od Pítrse kuřecího křidýlka, také donést půllitránkabeera, tolerance byla objektivní a výbor nemusel na nikoho používat fyzické tresty.

 

 

 

 

Po skončení se všichni odebrali do konferenční místnosti a začali rokovat, v prvé řadě se dolili půllitry, hodilo masino na gril a nově zvolená sčítací komisařka Pájakrankschwester se pustila do sčítání bodů nasbíraných při překonávání olympijských soutěží s velkým odhodláním které je jí vlastní. Uběhlo několik hodin a vítěz byl zjištěn. Na prvním místě se nám ovšem umístili hned dva pionýři se stejným počtem bodů, bylo tedy zapotřebí rozhodnout, kdo zvítězí. Dr. Hlava tedy vyzval všechny soutěžící pionýry, aby se odebrali do olympijské místnosti, kde se rozhodovalo mezi Johny smíglem a Matfysem. Bylo vybrání tažení mince z levé nebo pravé ruky, kdo si vytáhl vyšší nominální hodnotu mince, byl vítěz. Aby soutěžící nevěděli, o koho se jedná, bylo několik tažení mezi více soutěžícími.

 

 

 

Po rozhodnutí losem nastalo vyhlašování vítězů, které začalo hned po připravení diplomů, cen a stupně vítězů. Nejdříve bylo vyhlášené 9-4 místo na kterém se umístili všichni soutěžící a nebyli dělány rozdíly.

 

Rozpis umístění na III. LOH

1.      MATFYZ                  diplom, vodní pistole, taška s dárkama jak hovado

2.      JOHNY SMÍGL                   diplom, línej tenis, taška sdárkama jak hovado

3.      GREGOR                 diplom, špulka na provaze, tašku s dárkama jak hovado

4.      Johny, Eliminátor, Klarinet, Beckhem, Pítrs, Adamitusin                     všichni dostali tašku s dárkama

 

Myslím že všitý pionýři byli spokojeni a ceny se jim líbily. Tímto za ÚV LOH GRATULUJEME!!!!!!!!!!

A den se nám pěkně fofrněpřehópl do odpoledne a bylo potřeba postupovat podle kádrového programu, stanoveným ÚV LOH. Na řadě bylo hledání bouchání balónku s úkoly pro účastníky LOH. Za každý splněný úkol si vylosovali další drobné ceny. Za zmínku stojí několik soutěžních úkolů:

·         Kousni do cibule

·         Předveď kajakáře aby to všicí uhodli

·         Krávu na pastvě

·         Rybu na háčku

·         Recituj báseň

·         Zazpívej písničku

·         Tancuj džeksna

·         Tancuj na jednu písničku

·         Řekni dva vtipy

·         Atd…

 

 

 

Nejlepčejší úkol, který ani nebyl řečen na hlas, byl „najdi nůžky a ostříhej Roberta na krátko“, tuto otázku tam při nepozornosti dr. Hlavy nacpal Míra hypotéka, ještě že otázka uvízla v jeho rukách a nedostalo se do prvního čtení v plénu ÚV. Za tento ftípek bude následovat náležitý trest, který zatím není stanoven!!!!!!!!!

 

Po úporném předvádění se nám časovač tak posunul, že už jsme měli soutěžit my dospělí. Tudíš jsme se shodli a dohodli, že soutěžit nebudeme a hledání ztraceného pokladu necháme na další plenární den. Jakožto správný opilci, jsme se ani lépe dohodnout nemohli, začali jsme se tedy věnovat opět žrádlu a chlastu.

 

 

Došlo i na tetu kejtu, která měla cca 13 kg, a všichni jí netrpělivě vyhlíželi. Jenže kejta byla zalezlá u sousedů v chladničce, pěkne našpikovaná a naložená v česnečku a pívečku, oblíklasi na sebe stříbrný šatičky z alobalu. Hókl jsem na Pepana, chtěl jsem aby mi jí podal, ale Pepan nic, měl jsem podezdření že už se s kejtičkou začal blíž seznamovat, tak jsem neváhal a vyslal našeho Eliminátora, ať jde k brance a zvolá na něj. Jak jsem řek tak se stalo, Pepan řek že už pro ní jde. Já čekal, ještě se ke mně připojil Pítrs kuřecí křidýlko, bo jako ministr masa neměl co na práci když čekal na kejtu.Čekali jsme za plotem jako kokoti, gril už byl rozpálenej a Pepan nikde. No co jsem si já chudák o tom mohl myslet. Když už jsem znervózněl natolik, že jsem si okousal i nehty unohou, vynořil se Pepan u grilu, von ta kurva to vzal vrchem a já si ho vůbec nevšimnul. Spadl mi kámen ze srdce, hnedle jsme tu krasavici píchli a už se hřála. Byla jako celebrita, pořád si jí někdo fotil, točil, jenom já jsem jí pořád zacláněl ve výhledu. Pak už si všichni uvolněně sedli.

     

Pak zamnou, přišla moje milovaná soudružkaKrková a nacpala mi jazyk do Krku že mi olizovala krk. Pak mi šeptla do ouška, že bychom měli dětem dát svítící a blikající baterky, které měli najít společně s dalšíma cenama při hledání ztraceného pokladu. Musel jsem tedy vymyslet jak zaměstnat děti, aby to ženy mohly nachystat. Pakzamnou přišel můj milovaný malý nejstarší Gregor a zeptal se mě jestli dáme fotbálek jak jsme se spolu dohodli. Hóknul jsem do davu a už jsme to valili k Labi na louku. Kucí nachystali branky, odklidili stan a bylo.

     

 

 

Historka z fotbalového turnaje:

Všechno už bylo připravený, museli jsme rozdělit týmy. První kapitánka byla pionýrka Eliminátorka a druhý byl Johny vykošťovák.Rozpal dopad asi takhle:

TEAM A – s tričkama

TEAM B – bez triček

Eliminátor

Johny dlouhá klobása

Míra hypoška

Fery věšák

Klarinet

Johny vykošťovák

Backhem

Áda zabiják

Hlava

Gregor

Pepan rafan

Pítrs malý kuřecí křidýlko

Johny smígl

Pítrs kuřecí křidýlko

 

Matfyz

Pzn: už z rospisu je jasný že naháči měli převahu a ještě nám sejmuli Klarinet, takže 6:8 férofka

No jak jsme se rozdělili, hopnul balón na plac a už to šlo ráz na ráz. Pítrs von křidýlko poletoval jako by mu bylo deset, pak jsme zjistili, že se náležitě posilnil a udělal si malou soukromou rumovou aféru. Pepa rafan přede mnou pořád poletoval, aby mě náhodou nic nezasáhlo, protože jako ministr obrany a monitoringu by si to nemohl vzít na triko. Jdeme zpět ke hře, lítali jsme jako splašený, postupně se hra vyvíjela takto 1:1 pak 2:2, 2:3 zkrátka pořád se to srovnávalo na remízu, před koncem vedli náhačí2:3 a pak přidali na 2:4. Začali nám všem docházet síly, u naháčů v bráně byl Johny dlouhá klobása, kterýho nešlo skoro propálit (podle videa, jsme zjistili ten pravý důvod a také jeho novou přezdívku), ale pak mu tam jednu lupnul Míra hypoška a bylo to rázem 3:4. Hrálo se dál, pot z nás stříkal, hubu jsme tahali po zemi, ale vzdát jsme se nehodlali, už to byla hoďka co jsme začali, Johny smígl už měl nohy všude a zkosilPítrsekuřecí křidýlko na zem, hužel tak nešťastně že se zkolil na cyklostezku,rozmrdal si rameno vo šutry, ale jen malinko, za to Johny smígl dostal tejdenzaracha na komp, bo Pítrs je jeho tatík. Ale abych Řekl hlavní pointu tohoto zápasu, vyhlásilijsme že kdo dá prvnígólatak vyhrál a v tom momentu si Hlava naběhla k Johnymu velké klobáse, Míra hypoška hodil míč,  Hlava stopla a pálí a je to góóóóól. Neuvěřitelná uzávěrka, ale nakonec, aby nikdo neodešel poražen, určili jsme stav zápasu nerozhodně 4:4. Pomalu jsme se všicí vlhký dá se říct, až mokrý vraceli k zasedáni. Polovina z nás, byla zase střízlivá, tak jsme to museli rychle dohnat. Nevím jak je to možný, ale haranti pořád kolem dokola poletovali, jako na baterky.

           

 

 

U stolu už na nás čekali naše drahé polovičky, u stolů už byly zapálené louče lampiony a ostatní dekorace. Ženy řeklydětem, že k nám přiletěli ufoni na třešeň, samozřejmě tam mezitím co mi jako debili běhali za míčem, rozvěsily ty baterky pro děti, který tam blikaly a vypadalo to opravdu hustě. Radostně tam vlítli a všechny baterky ze stromu očesali. Potom s nima běhali po zahradě jako mimozemšťáci.

           

A já Hlava děravá, jsem odkryl kejtu, která byla samozřejmě uplně vyhaslá (se není čemu divit, když lítáme za mičudou), naložili jsme pod ní, strhli stříbrné šatičky a naplno jí opékal. Museli jsme chvátat, protože ze všech stran a od všech ministrů se začalo hlasitě ozývat hladové mručení. Nakonec jsme jí okolo půl jedenáctý začali ořezávat. Všichni si pomlaskávali a byla opravdu úžasná. Jen Nás mrzí, že brašule s rodinkou museli jet tak brzyčko a ani ji neochutnali. Příští rok si jí urkytě dají.

           

Po vydatnývéče, nám už nezbylo nic jinýho, než se pěkně polehounku propít do rána. Začali jsme s dobrým nasazením, Pítr pečený křidýlko se podělil o poslední decku rumu a s kolou chutnala báječně. Já jako Hlavavotevřená jsem se ještě podělil s Mírou hypoškou,páč na mě házel smutný voči. Pak nás nenápadně opustil Pítrs von křidýlko s rodinkou bo spali doma, Johny smígl stejně u stolu poklimbával a málem se mu povedla solidní čelovka.

 

 

Nakonec jsme si tak seděli, a začala se dohadovat Jíťa hypoška se Šárybrťkou, kdo půjde dřív spát. Aby jste rozuměli, dohadovaly se proto, protože loni šla rodina hypoték spát jako první a má to dodnes na talíři. Nakonec se děvčata dohodli,  šly si ustlat do stanu a už mezi nás nepřišly. Johny dlouhá klobása, chtěl jít taky, ale Šárka brťka ho nechala na holičkách a nám ve spárech. Musel s námi ještě popít, ale svoje ministerstvo už nezvládal, přechladil pivo.Museli jsme s Mírou hypoškou pít bílej rum s kolou. Martin prkená podlaha, si vedle nás tak seděl a byl jak na koksu, kapucku přes hlavu a jen tak hlavou klinkal, jako ty starý kejvacízvířátka. Byl to poslední záchvěv humoru toho večera. Pak odešel Johny dlouhá kolobása, Míra hypoška a Mártyprkená podlaha s Verčou. Zbyla jenom Hlava, Krk a Fery věšák s Pájou krvavou lady. Probrali jsme ještě několik důležitých věcí a pomalu uzavřeli druhý den plenárního zasedání.