Noviny

Oslava jak hovado

Drazí naši přátelé a kamarádí.   Vzhledem k pokročilému věku do kterého se ne vlastní vůlí hodlám vstoupit, jsem se rozhodl začít psát opět na Houštíky, což jak předpokládám všichni z Vás neskutečně potěšilo, ale o tomto tento příspěvek nebude.   Chtěl bych Vás touto cestou srdečně pozvat...

11.5. 2015 - Pozvánka na víkend osamělého ZUMBAŘE!!!

Přátel dne 22-24. 2015 proběhne v Církvicích akce na podporu osamělého zumbaře. Budu zde osiřelí a proto jsem se rozhodl pro pečínku a žejdlik. Kdo se budete chtít připojit k této akci rád Vás tu přivítám!!! Rezervace na mém tel. Nebo tu na www a nebo na emailu. Pokud se nerezervujete,...

8.5. 2015 - Pouťová zábava

Po roce se začala v Toušeni pouť. Nejdřív se nám moc nechtělo, protože jsem se v pátek vykousnuli u Vaňkovuc a, kde jsme seděli do rána a to samí ráno se nám nechtělo moc vstávat. Já byl zmlácenej jak hovado. Ale brambořík naléhal, tak jsme se nakonec rozhodli, že to dáme. Navíc jsme...

6.5. 2015 - Jiřánkův řidičák a new car:

A je to tu, náš malilinkatej Jiřánek se jako dravec vyloupnul mezi dospělákama. Po úspěšném absolvování řidičského kurzu si 6.5. 2015 vyzvednul plastovou kartičku, která ho opravňuje k řízení motorových vozidel. Je to neuvěřitelný jak to letí, ale tahle ta kartička zařídila jednu fajnou...

25.4. 2015 Muflon s nádechem desítky

Začalo to uplně nevině. Renatka si naplánovala na víkend ZUMBU na Slovensku teda abych to upřesnil od soboty do neděle. No a protože mě z toho bylo smutno a nechtěl jsem na chajdoloupce smutnit dohodli jsme grilování muflončátka a k nšmu jsme si pořídili soudek březňačka. Ve středu jsme...

31.12. 2014 - Souhrnný článek s omluvou pro naše milé kamarády

Vážení přátelé předem se Vám všem omlouvám za delší časovou prodlevu, ale nějak jsem to nestíhal, proto Vám v rydchlosti přiblížim události, které se v naší familijííííí udály po dobu neaktivity administrátora.   1.       Vánoce  - u nás proběhli...

27.-29. 6. 2014 Šestý ročník OLYMPIE

Pátek 27.6. 2014 A je to tady, roček utek jak hovno a olympie se k nám vrátila v plný síle. Hnedle ráno jsme s Renátkem valili dokoupit poslední věci a rychle mazali všechno připravit. Večer měl přijet Fáňa s Pájou, tak jsme to chtěli mít nachystaný, abychom měli čas poklábosit. Než...

26.6. 2014 Olympijskej gulášek

  Po smutnym oznámení, že vrchní šéfkuchař nedorazí na olympiádu, nezbylo nic jinýho, než se pustit do výroby gulášku osobně. Nastali obavy, třesavka, svírání žaludku a žaludu. Musel jsem se pochlapit a postavit se tomu čelem. Po uvolnění žaludu, bylo vše zalité sluncem a já věděl, že se do...

23.6. 2014 Kejtanáda jak hovado

  Jak už jsem předestřel v předchozím článku, rozhodli jsme se, že ugrilujeme kančí kejtu. Byla naložená necelý čtyři dny a její váha byla necelých 10kg. Bylo v plánu, že v sobotu v pravé poledne, přesně podle středoevropského času, zažhneme dubový plamen pod naloženou kráskou....

19.6. 2014 olympie

  Tak děti naše, nezadržitelně se nám blíží v pořadí již šestý ročník olympie a jen pro orientaci bych poprosil (kdo to ještě neudělal), aby jste kontaktovali krk a potvrdili účast. Co se týče organizace, bylo by fajné udělat nějaké nové hry pro děti. Když někdo budete mít slušnej nápad,...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>